KONKURS PISANEK I PALM WIELKANOCNYCH🐣💐

Mimo czasu pandemii Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem ogłasza konkurs pisanek i przegląd palm. Forma konkursu może ulec zmianie – jeśli zmienią się przepisy dotyczące zapobiegania covid 19. Prosimy na bieżąco obserwować nową stronę internetową GOK-u (www.gokgrodek.pl)
REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem. Prace nie mogą być wykonane na świeżych lub ugotowanych jajkach. Technika wykonania prac: dowolna, preferowane są prace wykonane technikami tradycyjnymi.
2. W Konkursie biorą udział prace wykonane przez jednego (prace indywidualne) ucznia. Kategorie wiekowe uczestników:
a. uczniowie zerówek,
b. uczniowie klas I-III,
c. uczniowie klas IV-VIII,
3. Uczestnicy oddają gotowe prace do Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem do dnia 26 marca (piątek) 2021 roku (do godz. 14.45 ). Pracę muszą być dokładnie opisane. Metryczka zawiera imię i nazwisko wykonawcy, grupę wiekową, telefon kontaktowy oraz adres szkoły. Prace niewłaściwie opisane nie biorą udziału w konkursie.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej GOK (www.gokgrodek.pl). Uczestnicy otrzymają nagrody i dyplomy za zajęcie miejsc 1-3 w każdej z kategorii wiekowych. Wręczenie nagród nastąpi podczas specjalnej imprezy – w miesiącu maju lub czerwcu – jak od kilku lat.
Równocześnie GOK zachęca do wzięcia udziału w przeglądzie palm wielkanocnych, który odbędzie się w Palmową Niedzielę w każdym z kościołów parafialnych naszej gminy.
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU! 🙂