MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ID

We środę (29.09) reprezentacja chłopców naszej szkoły w ramach Igrzysk Dzieci udała się do Muszyny na Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.

Nasi reprezentanci głownie składający się z uczniów klas 3, 4 i 5 przystąpili do rywalizacji, w której każdy uczestnik do pokonania miał 1000 m.

Nasz młody zespół w składzie: Ksawier Cisowski, Olaf Cisowski, Michał Fedko, Szymon Fedko, Dawid Mlyczyński, Jakub Zyzak, zajął 9 miejsce, zdobywając cenne doświadczenie które miejmy nadzieję zaprocentuje w kolejnych rywalizacjach biegowych.

W zawodach udział wziął również nasz drugi zespół w składzie: Jakub Biernacki, Damian Fedko, Robert Groń, Michał Kubisz, Dominik Zięcina, Jan Zięcina.

Warto zaznaczyć iż nasza szkoła była jedynym reprezentantem naszej gminy na tych mistrzostwach.

Serdecznie gratulacje dla chłopaków za waleczną postawę jak i ogromny wysiłek włożony w te bądź co bądź, najbardziej wyczerpujące zawody w kalendarzu rywalizacji szkół oraz życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach.

Pełne sprawozdanie z Mistrzostw.