KAŻDY ZNALAZŁ COŚ DLA SIEBIE – PODNOSIMY KOMPETENCJE :)

Już niebawem w naszej szkole zakończą się wszystkie zajęcia zaplanowane w ramach projektu „Rozwój kompetencji kluczowych drogą do sukcesu w Gminie Gródek nad Dunajcem” dofinansowanego z Funduszy Europejskich. To niezwykle intensywny czas. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w tych zajęciach – zwłaszcza, że wiele jest prowadzonych z wykorzystaniem metody eksperymentu. Atmosfera jest przyjazna, nie ma ocen, a wiedzy i umiejętności przybywa 🙂 Nie tylko uczniowie podnoszą swoje kompetencje. Także nauczyciele, dla których przewidziano cykl szkoleń poświęconych m.in. nowoczesnym rozwiązaniom TIK dla edukacji; pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Poniżej kilka ujęć z poszczególnych zajęć. Więcej można znaleźć w zakładce poświęconej naszemu projektowi, na której sukcesywnie pojawia się bogata fotorelacja naszych poczynań – zapraszamy tutaj 🙂

JĘZYK ANGIELSKI

MATEMATYKA – ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

MATEMATYKA – ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

INFORMATYKA

DORADZTWO ZAWODOWE

MATEMATYKA – ZAJĘCIA METODĄ EKSPERYMENTU

GEOGRAFIA – ZAJĘCIA METODĄ EKSPERYMENTU

PRZYRODA – ZAJĘCIA METODĄ EKSPERYMENTU

CHEMIA – ZAJĘCIA METODĄ EKSPERYMENTU

FIZYKA – ZAJĘCIA METODĄ EKSPERYMENTU

ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNO – EMOCJONALNE