XXII Finały Wojewódzkie Turnieju „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

W dniu wczorajszym (23.05) po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa, na obiektach sportowych Com Com Zone w Krakowie, odbyły się finały WOJEWÓDZKIE turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

Zespół chłopaków z Gródka nad Dunajcem i Przydonicy, po wygraniu etapu powiatowego, rywalizował w kategorii U-12. W wyniku losowania nasza drużyna trafiła na zespoły z: Limanowej, Brzeska i Jabłonki. Każde ze spotkań było zacięte i wyrównane a chłopaki zostawili w nich wiele zdrowia i serca. Ustępując nieznacznie AP Limanovi 1-2, drużynie z Brzeska 1-3 i remisując z drużyną z Jabłonki 2-2 ostatecznie zajęli 3 miejsce w bardzo trudnej i wyrównanej grupie.

Już sam fakt dojścia do tego etapu i znalezienia się w tak zacnym gronie drużyn, było ogromnym sukcesem oraz przeżyciem, które pozostanie w chłopcach na wiele wiele lat.

Drużyna wystapiła w składzie: Ksawier Cisowski, Olaf Cisowski, Michał Fedko, Szymon Fedko, Tymoteusz Gomulec, Franciszek Górowski, Jakub Groń, Kacper Rembiasz, Dawid Rosiek, Jakub Zyzak.

Opiekunami byli: Janusz Jurkowski, Krzysztof Budnik.