XXVII RAJD SZLAKAMI ZAWISZY

14.09.2022r. odbył XXVII Rajd szlakami Zawiszy Czarnego. Naszą szkołę reprezentowały klasy: 5, 6, 7 i 8 wraz z wychowawcami. Dzięki pięknej pogodzie uczestnicy wycieczki mogli podziwiać piękno krajobrazów gminy Gródek nad Dunajcem. Trasa rajdu przebiegała pieszym żółtym szlakiem na Majdan (512 m n.p.m.), zejście do Rożnowa, spotkanie przed sceną widowiskową koło beluardu. Po przybyciu na metę uczestnicy rajdu zostali poczęstowani ciepłym posiłkiem. Dla każdej osoby czekała kiełbaska z grilla i napój. Po posiłku przedstawiciele każdej szkoły wzięli udział w przygotowanych konkursach.
Konkursy rajdu:

• Test wiedzy o Zawiszy Czarnym
  • Sztafeta zręcznościowa
  • Przeciąganie liny
  • Komiks

Nasza szkoła zajęła:
I miejsce w kategorii: Test wiedzy o Zawiszy Czarnym
I miejsce przeciąganiu liny w kategorii „dziewczyny”
przeciąganiu liny w kategorii „chłopcy”

Komiks

Końcówkę lata na świeżym powietrzu spędzili także uczniowie klasy czwartej wraz z Panią Dorotą Migacz. Wspólne rozmowy, gry i zabawy integracyjne wpłynęły na lepsze poznanie siebie jak i nowej wychowawczyni. Nie zabrakło także aktywności ruchowej oraz kiełbasek z grilla przygotowanych przez rodziców.

Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni.