„LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

Program „Laboratoria przyszłości” w naszej szkole działa coraz prężniej. Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Dzięki sprzętowi, który otrzymaliśmy w ramach programu, nasi uczniowie mają możliwość zdobywać nowe umiejętności.

Dużym zainteresowaniem cieszy się drukarka 3D. Uczniowie wiedzą już czym jest druk 3D i jego zastosowanie w dzisiejszym świecie. Jak wygląda i jak działa drukarka. Poznają gotowe zasoby internetowe, ale również zaczynają tworzyć własne projekty.

Działalność wznowiło także Koło fotograficzne, które działa przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gródku nad Dunajcem. Pod okiem p. Marka Nowakowskiego uczniowie rozbudzają swoje pasje i zainteresowania, wykorzystując sprzęt fotograficzny otrzymany w ramach programu.