LISTOPAD #LaboratoriaPrzyszłości

Kolejne aktywności realizowane z wykorzystaniem wsparcia otrzymanego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.


„UCZTA NA OLIMPIE” W WYKONANIU KL. V

Realizując projekt edukacyjny z języka polskiego, uczniowie klasy piątej przygotowali „Ucztę na Olimpie”. Dzięki nowemu sprzętowi pozyskanemu w ramach programu „Laboratoria przyszłości” mogła odbyć się na koniec profesjonalna sesja zdjęciowa. Fotografia będzie pamiątką na całe życie i dowodem na to, że lekcje mogą być nietuzinkowe! Podczas sesji wykorzystano aparat cyfrowy Canon EOS 2000D wraz ze statywem oraz zestawem oświetleniowym. Nad całością czuwały p. Anna Majoch i p. Aneta Korzeń.


ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

W czwartek 24 listopada 2022 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów Klasy Pierwszej. Uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Podczas uroczystości został wykorzystał sprzęt do nagłośnienia wraz z zestawem mikrofonów. Pierwszoklasiści podziękowali swoim rodzicom, wręczając im piękne upominki – serduszka wydrukowane na drukarce 3D. Niespodziankę przygotowali też starsi uczniowie z klasy 3, którzy złożyli pierwszakom życzenia oraz wręczyli małe podarunki – kostki, które także zostały wydrukowane z wykorzystaniem drukarki 3D. Całość wydarzenia udokumentowana została za pomocą aparatu cyfrowego Canon EOS 2000D.  Nad organizacją całej uroczystości czuwały wychowawczynie klas I i III – p. Jolanta Ziółkowska i p. Magdalena Gach. Wszystkie wykorzystane sprzęty otrzymane zostały w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.


SZKOLNA ZABAWA ANDRZEJKOWA

W tym roku szkolnym po raz pierwszy odbyła się długo wyczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Mogliśmy na całego przetestować sprzęt muzyczny pozyskany przez szkołę w ramach programu „Laboratoria przyszłości”. Kolumny, mikrofony, mikser cyfrowy – wszystko to sprawiło, że zabawa została zorganizowana na najwyższym poziomie.