MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA KLAS V i VI🤶

W tym roku, w ramach mikołajek uczniowie klasy V i VI wybrali się na wycieczkę do Nowego Sącza. Pierwszym miejscem, które odwiedzili była Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ, gdzie obejrzeli wystawę prac polskiego rzeźbiarza i pedagoga Jana Kucza. Uczniowie mieli możliwość poznać ciekawostki związane z jego życiem i twórczością oraz wziąć udział w warsztatach, podczas których tworzyli swoje portrety. Wszyscy z wielkim zapałem podjęli się wyzwania, słuchali rad i wskazówek prowadzących, dzięki czemu powstały bardzo ciekawe prace.

Następnie uczniowie udali się do Kina Sokół, gdzie obejrzeli film pt. „Świąteczny cud”. Poznali historię nastoletniego Karla, który uświadamia sobie, że niektórzy ludzie mają znacznie mniej szczęścia niż jego rodzina. Chłopiec zainspirowany Robin Hoodem postanawia ukraść co nieco bogatszym i przekazać to biednym.

Film dostarczył wielu wspaniałych emocji oraz pozwolił poczuć klimat zbliżających się Świąt. Cały wyjazd natomiast sprawił wszystkim dużo radości i pozwolił na integrację między uczniami.