WYMIANA KARTEK BOŻONARODZENIOWYCH

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia klasa IV oraz V wraz z panią Renatą Kantor wzięła udział w międzyszkolnej wymianie kartek świątecznych. Nasi uczniowie własnoręcznie wykonali piękne kartki oraz napisali życzenia w języku angielskim. Zostały również dołączone pamiątkowe ozdoby choinkowe wykonane na drukarce 3D (#LaboratoriaPrzyszłości), które uczniowie będą mogli zawiesić na swoich choinkach klasowych. Wszystko zostało zapakowane i wysłane do uczniów IV oraz V klasy z zaprzyjaźnionej szkoły w gminie Zakliczyn w dniu 15.12.2022 r. – kartki od rówieśników dotarły również do nas. Taka wymiana pozwala na kultywowanie tradycji świątecznych. Dzięki niej mogliśmy również wykorzystać w praktyce to, czego uczymy się na j. angielskim.

Merry Christmas!!!