MEDALOWY TYDZIEŃ

Kończący się tydzień minął w naszej szkole pod znakiem siatkówki.

We środę (18.01) w Szkole Podstawowej w Podolu w ramach Igrzysk Dzieci, odbyły się mistrzostwa gminy w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt.

Nasze drużyny zakończyły te zmagania na podium, zdobywając – 1 miejsce (chłopcy) i 2 miejsce (dziewczęta).

Stoją od lewej: Patryk Mlyczyński, Michał Kubisz, Radosław Sarota, Hubert Zyzak, Szymon Fedko, Ksawier Cisowski, Olaf Cisowski, Mateusz Kalarus, Michał Fedko, Bartłomiej Mlyczyński, Adam Salamon.
Dolny rząd: Julia Peciak, Julia Jasińska, Anna Pancerz, Anna Peciak, Kinga Poręba, Julia Sadłoń, Nikola Sadłoń, Karolina Stelmach, Gabriela Pancerz.

Dwa dni później (20.01) również w Szkole Podstawowej w Podolu, do rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, przystąpili uczniowie klas 7 i 8.

Nasze drużyny po bardzo zaciętej i wyrównanej grze, zajęły odpowiednio 2 miejsce (dziewczęta) i 3 miejsce (chłopcy).

Stoją od lewej: Maria Basta, Karolina Jasińska, Kinga Fedko, Gabriela Janisz, Katarzyna Biernacka, Wiktoria Mucha, Krzysztof Budnik.
Dolny rząd: Emilia Zięcina, Aleksandra Rosiek, Justyna Zając, Patrycja Pancerz.
Stoją od lewej: Szymon Zyzak, Wojciech Mlyczyński, Kacper Matusik, Mateusz Jasiński, Krzysztof Budnik.
Dolny rząd: Dawid Łazarz, Igor Serek, Jakub Zyzak, Dominik Zięcina.

Uczniów do zawodów przygotował Pan Krzysztof Budnik.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Galeria ID

Galeria IMS