MISTRZOWIE GMINY

W dniu dzisiejszym (12.10) w Szkole Podstawowej w Gródku nad Dunajcem, w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce halowej.

Nasi chłopcy, po niesamowicie emocjonujących meczach, wygrywając finał z Jelną w rzutach karnych zdobyli złote medale oraz tytuł Mistrzów Gminy! Ale zanim to nastąpiło w półfinale nasza drużyna, która zajęła w grupie 2 miejsce, zmierzyła się z gospodarzami turnieju- zespołem Gródka nad Dunajcem. Przy głośnym dopingu gospodarzy mecz zakończył się remisem 1-1 i do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka, w której dzięki złotej bramce, lepszy okazał się zespół z Przydonicy, wygrywając ostatecznie 2-1.

Finał to już popis naszego bramkarza Olafa Cisowskiego, który bronił w niesamowitych okolicznościach, dzięki czemu wynik 0-0 utrzymał się do końca dogrywki i do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. W nich Olaf również nie dał się pokonać broniąc 3 „jedenastki” i w konsekwencji nasi chłopcy odnieśli upragnione zwycięstwo.

Drużyna wystąpiła w składzie: Mateusz Kalarus, Bartłomiej Mlyczyński, Tomasz Zięcina, Szymon Basta, Dawid Mlyczyński, Kacper Hajduk, Olaf Cisowski, Jan Zięcina, Damian Fedko, Adam Salamon.

Drużynę do zawodów przygotował pan Krzysztof Budnik.

Bardzo serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.