ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW I DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października to doroczne święto wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników oświaty. Z tej okazji życzenia i podziękowania złożył pan Dyrektor Mirosław Szarota. Uroczystą akademię przygotowała klasa 5 z wychowawczynią – panią Dorotą Migacz. Uczniowie nie tylko przypomnieli najważniejsze informacje o pochodzeniu tego święta, znanego wszystkim jako Dzień Nauczyciela, ale też wesołymi piosenkami wyrazili swoją wdzięczność dla nauczycieli.

Ten dzień był najważniejszy dla rodziców i uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści bowiem powtarzali słowa ślubowania i symbolicznym uderzeniem w ramię ołówkiem przez pana Dyrektora zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Przydonicy. Swoim występem udowodnili, że świetnie poradzą sobie w szkolnych obowiązkach, a wychowawczyni – pani Magdalena Gach mogła czuć dumę i zadowolenie z małych artystów. Życzymy im wielu pięknych chwil w murach szkoły i owoców ciężkiej pracy!

Podczas koncertu wykorzystany został aparat cyfrowy Canon EOS 2000D oraz sprzęt do nagłośnienia wraz z zestawem mikrofonów pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości.