HALÓWKA ID / IMS

Za nami tydzień pod hasłem „halówka”.

Na początek (24.10) w pięknej hali sportowej w Korzennej, do rywalizacji międzygminnej, w ramach Igrzysk Dzieci przystąpili nasi młodsi reprezentanci, którzy ostatecznie musieli uznać wyższość zespołów z Korzennej, Krużlowej Wyżnej i Grybowa, ostatecznie zajmując 4 miejsce.

Zespół wystąpił w składzie: Damian Fedko, Jan Zięcina, Szymon Basta, Olaf Cisowski, Kacper Hajduk, Mateusz Kalarus, Bartłomiej Mlyczyński, Dawid Mlyczyński, Adam Salamon, Tomasz Ziecina.

Dzień później (25.10) przyszedł czas na Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Na hali sportowej przy szkole podstawowej w Gródku nad Dunajcem, do rywalizacji przystąpiło 8 szkół. Niestety nie powiodło się zbytnio naszym reprezentantom, którzy w wyniku losowania trafili do bardzo mocnej grupy, w której znaleźli się faworyci z Gródka i Rożnowa oraz drużyna z Lipia. Ostatecznie nasz zespół zajął 6 miejsce.

Chłopcy wystąpili w składzie:

Ksawier Cisowski, Szymon Fedko, Robert Groń, Michał Kubisz, Patryk Mlyczyński, Filip Nowogórski, Radosław Sarota Jakub Zyzak, Mateusz Jasiński, Kacper Matusik, Szymon Małek, Dominik Zięcina.

Drużyny do zawodów przygotował pan Krzysztof Budnik.