DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA CORAZ BLIŻEJ

Wielkimi krokami zbliżają się nasze coroczne obchody Dnia Tabliczki Mnożenia. Przygotowania trwają, dekoracje i aktywności powstają, a my trenujemy „tabliczkowe rachunki”, gdzie tylko możemy.

Zaczynamy już w najbliższy czwartek. W każdej klasie IV – VIII znajdziemy najlepszych rachmistrzów, którzy będą musieli wykazać się nie tylko poprawnością, ale również szybkością w wykonywaniu obliczeń. A następnie wśród nich wyłonimy Mistrza Szkoły w Tabliczce Mnożenia.

Jak co roku każdy uczeń będzie mógł także zawalczyć o tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. W piątek nasi Tabliczkowi Asystenci przeprowadzą mini egzaminy, podczas których będzie okazja sprawdzić swoją sprawność rachunkową. Zapraszamy Was wszystkich do dobrej zabawy i niezapomnianych emocji. Dla każdego oczywiście czeka również coś słodkiego 🙂