MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

20 listopada 2023 roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W ramach programu Szkoła Myślenia Pozytywnego (zadanie otwarte – listopad), podjęliśmy działania mające na celu przybliżyć naszym uczniom Konwencję o Prawach Dziecka. 

Klasa 4 przygotowała plakat, który można obejrzeć na dolnym korytarzu, eksperci z klas 5 – 8, w punktach informacyjnych, które znajdowały się na dolnym i górnym korytarzu, udzielali informacji dotyczących praw zawartych w konwencji.

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczniów.

Koordynatorami akcji byli: Arkadiusz Szarota (Psycholog), Krzysztof Budnik (Opiekun SU).

Podczas tworzenia fotorelacji wykorzystany został aparat cyfrowy Canon EOS 2000D pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości