XIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA ZA NAMI

Za nami obchody XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, czyli intensywny czas wszelakich działań, których nadrzędnym celem było powtórzenie i utrwalenie przez naszych uczniów rachunku mnożenia i dzielenia. Umiejętności bardzo ważne, nie tylko na matematyce, ale również w życiu codziennym.

Ćwiczyliśmy podczas zajęć i przerw szkolnych, w salach lekcyjnych i na korytarzu. Były gry i zabawy, nieco rywalizacji, a przy tym mnóstwo zabawy, uśmiechów i pięknych emocji 🙂

Kolejny raz mieliśmy przyjemność wyłonić wśród naszych uczniów rachunkowych ekspertów, którzy bezbłędnie wykonali mini egzaminy. Wielkie brawa dla wszystkich, a szczególnie naszych drugo i trzecioklasistów, którzy dopiero wchodzą w świat tabliczki mnożenia.

Gratulujemy także Klasowym Mistrzom Tabliczki Mnożenia, którzy wykazali się nie tylko poprawnością, ale również szybkością wykonywania obliczeń: Patryk Jasińki (kl. IV), Marcin Tabaszewski (kl. V), Anna Pancerz i Julia Jasińska (kl. VI), Hubert Zyzak (kl. VII), Amelia Baziak (kl. VIII).

Najlepszy w tej dziedzinie w tym roku okazał się uczeń klasy V Marcin Tabaszewski, który zdołał w ciągu 5 minut bezbłędnie wykonać 112 przykładów! Tym sposobem Marcin zdobył tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia 🙂

Dziękujemy za Waszą pomoc, zaangażowanie oraz wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że wszystkie aktywności ostatnich dni sprawią, że tabliczkowe działania pozostaną z Wami na dłużej 🙂

Podczas tworzenia fotorelacji wykorzystany został aparat cyfrowy Canon EOS 2000D pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości