WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Wizyta świętego Mikołaja  to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Już pod koniec listopada przedszkolaki oraz uczniowie klasy pierwszej pod okiem swoich pań pilnie uczyły się piosenek i wierszyków.

6  grudnia dzieci już od rana czekały na Mikołaja. Nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że zbliża się nikt inny, jak …. Święty Mikołaj! Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach wszystkich zebranych. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja krótkim programem artystycznym.  Następnie Święty Mikołaj osobiście przekazał piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego.

Dziękujemy Mikołaju!

Podczas wydarzenia wykorzystany został aparat cyfrowy pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości