ODEBRALI DYPLOMY I NAGRODY

14 grudnia uczniowie nagrodzeniu w konkursie literacko-plastycznym Podaj rękę, przyjacielu. Korczak XXI wieku odebrali dyplomy i nagrody w rąk organizatorów w Szkole Podstawowej w Roztoce-Brzezinach. Przypomnijmy, że z naszej szkoły mamy w tym konkursie wielu nagrodzonych:

Anna Pancerz – I miejsce w konkursie literackim (kat. kl. 4-6; opieka: Anna Majoch)

Gabriela Pancerz – III miejsce w konkursie plastycznym (kat. kl. 7-8; opieka: Dorota Migacz)

Nadia Gołąb – III miejsce w konkursie plastycznym (kat. 1-3; opieka: Dorota Migacz)

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział: Antoni Sadłoń, Katarzyna Szymańska z kl. 1; Karolina Mlyczyńska z kl. 2 Marcelina Zięcina, Zofia Kubisz, Przemysław Mróz z kl. 3; Lena Górowska, Nikola Gołąb, Ewa Zając z kl. 4; Ewelina Sęk, Jan Zięcina z kl. 5; Julia Sadłoń, Julia Jasińska, Dominika Zięcina, Anna Pancerz i Bartosz Karpiel z kl. 6; Konrad Rosiek i Anna Peciak z kl. 7.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!