2. MIEJSCE DLA DZIEWCZĄT Z KLASY 6 – SUKCES NASZYCH UCZENNIC W KONKURSIE O ZASIĘGU MAŁOPOLSKIM!

Julia Jasińska, Anna Pancerz, Julia Sadłoń oraz Dominika Zięcina, tworząc zgrany zespół, przygotowały wideoklip na konkurs literacko-informatyczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne Odział Małopolski oraz Stowarzyszenie Polonistów przy UJ w Krakowie. W konkursie „Moja Szymborska”, który polegał na nagraniu klipu będącego autorską interpretacją wybranego wiersza Wisławy Szymborskiej, wzięło udział aż 134 uczestników. Tym bardziej gratulujemy uczennicom, które z niewielką pomocą pań: Anny Majoch oraz Anety Korzeń poradziły sobie znakomicie z konkursowym zadaniem. Klikając w poniższy link, można obejrzeć pracę dziewcząt:

SP w Przydonicy – „Moja Szymborska”

Gala podsumowująca konkurs