KONCERT BOŻONARODZENIOWY

22 grudnia 2023 roku całą społecznością zebraliśmy się na sali gimnastycznej, aby słowem i śpiewem uczcić Boże Narodzenie. W tym roku na szkolnej scenie wystąpili wszyscy uczniowie, począwszy od przedszkola po klasę 8. Po przemówieniu Pana Dyrektora, każda klasa pięknie zaprezentowała jedną kolędę/ pastorałkę do czego licznie przyłączyli się wszyscy zebrani. Radosne śpiewy rozbrzmiewały po całej okolicy.

Całe wydarzenie przygotowały panie: Alicja Próchnicka i Dorota Maciaś.

Po koncercie uczniowie wspólnie z wychowawcami uczestniczyli w spotkaniach opłatkowych, w czasie których składali sobie życzenia, tworzyli świąteczne ozdoby, wprowadzając klimat ciepła i magii Bożego Narodzenia.

Podczas koncertu wykorzystany został aparat cyfrowy Canon EOS 2000D oraz sprzęt do nagłośnienia wraz z zestawem mikrofonów pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości