PODSUMOWANIE AKCJI „POZYTYWNA UWAGA”

W ostatni dzień przed feriami, uczniowie naszej szkoły brali udział w podsumowaniu Akcji „Pozytywna Uwaga”, która w tym roku z powodu remontu została przedłużona o dodatkowy miesiąc. Pan Dyrektor omówił założenia i cel przeprowadzonej akcji, a psycholog szkolny Pan Arkadiusz Szarota zaprezentował uczniów, którzy zdobyli największą ilość „pozytywnych uwag” i otrzymali nagrody. Ponadto wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki. W tym roku nagrodami zostały wyróżnione następujące osoby:

Klasa 1 – Patrycja Górowska, klasa 2 – Nadia Gołąb, Konrad Kalarus, klasa 3 – Julia Kantor, Adam Naglak, Kacper Cholewa, Bartłomiej Zięba, klasa 4 – Amelia Salamon, Patryk Jasiński, klasa 5 – Ewelina Sęk, klasa 6 – Anna Pancerz, klasa 7 – Konrad Rosiek, klasa 8 -Amelia Baziak.

Bardzo dziękujemy za aktywność i zachęcamy do udziału w przyszłym roku!